Кошелек Osprey QuickLock RFID Wallet

909 грн
Доступные цвета:
Где находятся:
Пользуются
1 работников Gorgany
Доставка:
 • Самовывоз из магазина:Бесплатно
  Куръер Gorgany : 70 грн
  Куръер Нова Пошта : 50 грн
  Транспортная компания: 50 грн
Гарантия:
Возврат:
 • Заменить или вернуть товар можно в течение 1 месяца.
  Стоимость замена и возврат оплачивается клиентом.
  Более детально

Оплата:
 • Visa / MasterCard
  Оплата онлайн банковской картой Visa или MasterCard при оформлении заказа на сайте.
  Надежная покупка NovaPay
  Списание денег с карточки происходит только после получения заказа клиентом. В случае отказа или неполучения посылки, средства вернутся покупателю.
  Наличные
  Рассчитаться наличными можно в любом магазине нашей сети, или оплатить заказ курьеру при доставке домой или в офис.
  Наложенный платеж
  При получении в отделении Новой Почты. Дополнительно Вы оплачиваете услугу обратного направления средств - это 20 грн. + 2% от суммы заказа.
  На счет
  В письме подтверждении заказа, в пункте способ оплаты находиться автоматически сгенерированный ссылку, при переходе на который можно будет оплатить заказ банковской картой.
  Мгновенная рассрочка
  Быстрый кредит от Приватбанка для оплаты товара. Сервисом могут воспользоваться владельцы карт ПриватБанка. Комиссия составит 2.90% от суммы купленного товара ежемесячно. Комиссия автоматически списывается с вашей карты каждый месяц в день оформления покупки.

Описание

Кошелек с отделением для бумажных купюр, монет и карточек. Застежку легко открывать/закрывать одной рукой.

Особенности:
- легко открывать/закрывать одной рукой
- отделение для бумажных купюрм
- карман для монет
- отделение для карточек
- защита от считывания банковских карт

Технические характеристики:
Вес: 50 г
Размер: 9 x 11, 5 x 2
Материал: Hex

Обзор от команды Gorgany

Ира
Менеджер отдела заботы о клиенте
Офис Gorgany
Скажу чесно, спершу гаманець мене підкупив своїм зовнішнім виглядом – напівспортивний і напівміський стиль. Виготовлений з доволі приємного на дотик матеріалу. Має цікавий механізм відкривання і з легкістю можна справитись однією рукою, проте, важливо, що цей «замок» є так само дуже надійним і добре фіксує гаманець закритим.
Гаманець Osprey QuickLock RFID Wallet доступний в трьох кольорах. Загалом основа у всіх варіантах сіра, з вставками відповідно у оранжевому, бірюзовому та оливковому кольорах. Впевнена, вибір хоч і не надто різноманітний, та гама підібрана правильно і кожен зможе обрати ідеальний для себе варіант.
Гаманець досить компактний, розмір у закритому стані - 9 x 11, 5 x 2 см. – ідеально поміщається навіть у жіночій руці. Легкий, вага порожнього – лише 50г.
Всередині доступно декілька окремих відділень:
 • основне відділення для банкнот;
 • потайне відділення для купюр з доволі цікавою річчю – зверху їх можна покрити невеличкою «перетинкою». Думаю, що це служить додатковим захистом самих купюр чи то від витягування із закритого гаманця , чи то від намокань і т. п.;
 • відділення для монет, із міні застібкою-кнопкою у лівому верхньому кутку, яке спершу легко не помітити, але яке досить надійно фіксує дрібні монети;
 • п’ять окремих кишень для банківських карток чи візитівок, в деякі з них можна помістити по декілька карток.
Також зазначу, що на гаманці двічі зображено емблему Osprey – їхнього фірмового орла – на відділені для карток та на замку.
Гаманець виготовлено із матеріалу 40D Nylon ripstop.
Дуже важливим є надпис на задній частині гаманця: «RFID Blocking». RFID-чіп розташований на більшості сучасних банківських карт з ціллю полегшення оплати покупок. Це зручно і небезпечно одночасно, так як це збільшує ризик електронних крадіжок. Даний гаманець із RFID-захистом – це вихід запобігти таким крадіжкам , адже в ньому ваші банківські картки у цілковитій безпеці. Матеріал, який слугує для блокування RFID-сигналу вшито в підкладку даного гаманця.
Єдиним виявленим мінусом, як на мене, є кишеня для монет. У зв’язку із зміною монетної політики нашої країни, мені б хотілось цю кишеню трохи збільшити. : )
Отзывы 5

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения