Кружка Wildo Fold-A-Cup

88 грн
Доступные цвета:
Где находятся:
Добавить к Моим желаниям privat-bank-payparts Мгновенная рассрочка
Пользуются
1 работников Gorgany
Доставка:
 • Самовывоз из магазина:Бесплатно
  Куръер : 35грн
  Транспортная компания: 35грн
Гарантия:
Возврат:
 • Заменить или вернуть товар можно в течение 1 месяца.
  Стоимость замена и возврат оплачивается клиентом.
  Более детально

Оплата:
 • Visa / MasterCard
  Оплата онлайн банковской картой Visa или MasterCard при оформлении заказа на сайте.
  Наличные
  Рассчитаться наличными можно в любом магазине нашей сети, или оплатить заказ курьеру при доставке домой или в офис.
  Наложенный платеж
  При получении в отделении Новой Почты. Дополнительно Вы оплачиваете услугу обратного направления средств - это 20 грн. + 2% от суммы заказа.
  Рассчетный счет
  Оплатить на расчетный счет можно через Приват24. Инструкция
  Мгновенная рассрочка
  Быстрый кредит от Приватбанка для оплаты товара. Сервисом могут воспользоваться владельцы карт ПриватБанка. Комиссия составит 2.90% от суммы купленного товара ежемесячно. Комиссия автоматически списывается с вашей карты каждый месяц в день оформления покупки.

Описание

WildoВ Fold-A-Cup - суперкомпактная наилегчайшая складная чашка. Изготовлена из легкого и прочного полипропилена, безопасного для здоровья человека. Легко моется, не впитывает запахи, не боится мороза. Благодаря своим компактным размерам поместится куда угодно, чтоб быть всегда под рукой.
Посуд Wildo - это очень качественная продукция, произведенная в Швеции согласно современным европейским стандартам.

Технические характеристики:
Объем: 250 мл
Материал: полипропилен
Размер: 9,4 x 7,2 x 2,9 см
Вес: 25 г
Производство: EU (Швеция)
 

Обзор от команды Gorgany

Александр
Продавец-консультант в магазине Gorgany в Черновцах
Черновцы, ул. Небесной Сотни, 23
Якби спробував трьома словами охарактеризувати це горнятко від компанії Wildo, то скоріш за все обрав «легкість», «компактність», «надійність». Маючи його у власному арсеналі спорядження, можу запевнити, що воно надзвичайно добре підходить до мандрівок любих категорій. Чи це будуть багатоденні походи в гори з наметами, чи одноденна лайтова мандрівка десь по національному парку, а може це буде багатокілометровий захід на один день, чи виїзд десь у нове місто з метою подивитися архітектуру. І в не залежності від пори року та комплектування вашого рюкзака - горнятко Fold-a-Cup стане вам у нагоді.
Кілька слів про сам виріб - надзвичайно легке - 25 гр. Доволі компактне - можна вмістити практично у будь-яку кишеню рюкзака, або навіть одягу, за рахунок можливості складати горня саме у себе. При цьому ви робите його пласким та вдвічі меншим. Достатня різноманітність кольорів дозволить Вам обрати той, що найбільш відповідатиме настрою у мандрівці, можна навіть мати кілька горняток, окремо під мандрівки містами і окремо для природи. Виготовлене з екологічно-безпечного пластику, що чудово переносить високі температури води, та не виділяє при цьому шкідливих речовин в окріп. Доводилося черпати з киплячого казана ним воду та розливати по мисочках. При цьому горня стає менш жорстким, але впевнено тримає форму і можливості, стиснувши його, вихлюпнути весь вміст нема. Вкрай зносостійке (я не казав що ним можна горіхи колоти!) - ви можете «випадково» наступити на нього хоч 10 разів і потім ще один раз - це нічого не змінить. В незалежності від того, як саме брутально запхнете у рюкзак горнятко - воно не втратить своєї функціональності та вигляду. Якщо на нього впаде тліюча жарина з багаття - вмить не проплавиться, слід звичайно залишиться, але не значний. Завдяки тисненю «ребер» під руків’ям горнятка, значно менша температура дотику до пальців у цьому місці - а це ще один плюсик у використанні. У випадку, якщо хочете зігріти руки у холодну пору, наливши до горнятка гарячого чаю - воно прекрасно повторює своєю овальною формою вигин долоней і ефективність зігрівання покращується порівняно з класичною круглою формою.
Тепер про нюанси помічені в мандрівках Карпатами. Можливо для когось це стане цікавою інформацією. Завдяки достатньо широкому дну і меншій (у порівнянні з ним) висоті - абсолютно уникає можливості випадкового перевертання від незначного поштовху, або падіння з похилої поверхні. Також його елементарно поставити на таку нестабільну поверхню, як трава чи дрібні кущі чорниці у тамбурі Вашого намету, чи біля місця вечері. Цей нюанс також добре відчутно у потязі. Особисто для мене стало великим плюсом-відкриттям використання цього горнятка для наповнення тари з джерела. Адже коли ви черпаєте воду, завжди потрапляють всередину дрібні піщинки, що з останніми краплинами перетікають у тару, яку набираєте. Завдяки увігнутому ранту (місце, де горнятко складається навпіл) весь пісок осідає у ньому, і вам досить легко контролювати оті останні краплі води, що переливаються у казанок чи пляшку. Також завдяки широкій формі, досить зручно збирати у нього ягоди. Їх легко потім діставати звідти, якщо набравши повне горнятко, частуєтесь на ходу, не збавляючи темпу. Що ж до запарювання у ньому кави та чаю - тут воно трохи програє металевим, та лідерам у запаренні - керамічним та вакуумним термогорняткам. Радив би, після заливання окропу накривати його, інакше може не запарити до нормального стану напій. І нюанс - вкрай стійко утримує запах кави у собі, якщо Ви бодай раз запарите так. Може ще кілька тижнів, навіть при активному митті, надавати легкого аромату кави усьому, що у нього нал’ють. А ще, його вкрай зручно носити у кишені для швидкого доступу - і тоді щойно вам трапиться джерело, одразу можна частуватись, чим ви відчутно зменшите використання резервів води, які спаковані у рюкзаку.
Це чудовий аксесуар спорядження для будь-яких мандрівок, та цілком підходить до любої комплектації рюкзака.
Отзывы 5

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения