Набор Lifeventure Flight Bottle Set

314 грн
Где находятся:
Пользуются
1 работников Gorgany

Описание

Практичный набор пластиковых бутылочек для косметических средств. Полностью соответствует всем стандартам авиационной безопасности.

Особенности:
2 x 75 мл бутылочки с пробками
1 x 50 бутылочка с распылителем
2 х 10 мл баночки для крема
прозрачная сумочка для транспортировки, с застежкой на молнии

Технические характеристики:
Материал: TPU — высокотемпературный полиуретан
Размер: 210 x 130 x 45 мм
Вес: 94 г
 

Команда Gorgany использует

Олена
Менеджер отдела заботы о клиенте
Офис Gorgany

Одна з тих речей про яку згадуєш вже безпосередньо перед поїздкою, безуспішно намагаючись знайти вдома відповідну тару. Але я нарешті вирішила покласти край цим мукам і придбала чудовий набір.

По правилам авіаційної безпеки цей набір підходить ідеально. Найбільші пляшечки по 75 мл. Додатково на пляшечках вказується позначка з об'ємом.

В наборі є: три пляшечки по 75 мл, в які зручно брати шампунь, мило, гель; одна пляшечках з дозатором, яка чудово підійде для сонцезахисного крему; тонка ємність з дозатором, скоріше за все для парфумів і дві маленькі круглі ємності для кремів. Все це "багатство" упаковане в косметичку, а ще окремо є наліпки, щоб ідентифікувати кожен засіб.

До слова косметичка герметична. З'ясувала це, коли один із засобів розлився. Маю підозру, що це я не докрутила. Але засіб не пошкодив речі, а залишився в косметичці.

В першу поїздку я всі пляшечки не знайшла чим заповнити, тож взяла тільки частину. Решту місця наповнили іншими гігієнічними засобами.

Чудова річ, яка надзвичайно допомагає під час оперативного збирання в мандрівку.

Отзывы

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения