Пончо-тент Turbat Molfar

795 грн
Где находятся:
Нет в наличии
Пользуются
1 работников Gorgany
Доставка:
 • Самовывоз из магазина:Бесплатно
  Куръер Gorgany : 70 грн
  Куръер Нова Пошта : 50 грн
  Транспортная компания: 50 грн
Гарантия:
Возврат:
 • Заменить или вернуть товар можно в течение 1 месяца.
  Стоимость замена и возврат оплачивается клиентом.
  Более детально

Оплата:
 • Visa / MasterCard
  Оплата онлайн банковской картой Visa или MasterCard при оформлении заказа на сайте.
  Надежная покупка NovaPay
  Списание денег с карточки происходит только после получения заказа клиентом. В случае отказа или неполучения посылки, средства вернутся покупателю.
  Наличные
  Рассчитаться наличными можно в любом магазине нашей сети, или оплатить заказ курьеру при доставке домой или в офис.
  Наложенный платеж
  При получении в отделении Новой Почты. Дополнительно Вы оплачиваете услугу обратного направления средств - это 20 грн. + 2% от суммы заказа.
  На счет
  В письме подтверждении заказа, в пункте способ оплаты находиться автоматически сгенерированный ссылку, при переходе на который можно будет оплатить заказ банковской картой.
  Мгновенная рассрочка
  Быстрый кредит от Приватбанка для оплаты товара. Сервисом могут воспользоваться владельцы карт ПриватБанка. Комиссия составит 2.90% от суммы купленного товара ежемесячно. Комиссия автоматически списывается с вашей карты каждый месяц в день оформления покупки.

Описание

Многофункциональное пончо Molfar от украинского брэнда Turbat разработано, чтобы защищать путешественников во время непогоды. Его можно использовать как плащ, надевая поверх рюкзака, а можно — как тент. Легче трансформировать пончо в приют для ночлега или временного укрытия, если вы имеете трекинговые палки.

Пончо имеет удобные размеры и покрывает 130 см высоты человека. Поэтому он надежно защищает рюкзак и большую половину тела, и одновременно не мешает при ходьбе. Его можно использовать как в длительных трекингах, так и коротких путешествиях горами.

Особенности :
- можно использовать и как плащ, и как тент, и как пончо
- изготовлен из прочного материала
- есть петельки для легкой трансформации пончо в тент
- удобный размер
- легкий

Технические характеристики:
Материал: 68D полиэстер WR, 3000 мм
Размер: 250 х 140 см
Вес: 345 г (модели с 2021 года)
Размер в упакованном виде: 16х11 см

Разработано в Украине.

Обзор от команды Gorgany

Александр
Продавец-консультант в магазине Gorgany в Черновцах
Черновцы, ул. Небесной Сотни, 23
Раніше користувався окремо дощовиком і окремо чохлом від дощу на рюкзак. Однак з кількох причин вирішив обрати дане пончо, для того, щоб спробувати інший формат. Власне, чому саме вибір пав на пончо, замість старої системи. Простіше реагувати під час дощу. Не вдягати окремо чохол на рюкзак і дощовик на себе. І після закінчення дощу можна стягнути з себе всю систему разом і запакувати у доступну кишеню. Це позбавляє необхідності знімати рюкзак. Також мене зацікавила універсальність цього пончо як тенту, однак скористатись ним у такому форматі ще не довелося.
Отже, трохи про функціональне наповнення виробу від Turbat. За розмірами, та по покрою - це малих розмірів класичний тент, з отвором під капюшон, який можна стягнути на максимум та укласти так, щоб під нього не затікала вода. Набір та розташування пластикових кнопок дозволяють трансформувати його у плащ-пончо прямокутної форми, який можна одягати поверх рюкзака (до 80ти літрів, в залежності від типу пакування рюкзака). Якщо пофантазувати та застосувати ремінець, можна навіть зробити з нього доволі по формі плащ, який не чіплятиметься за всі гілки підряд, як у просто накинутому варіанті (ну це у випадку, якщо ви продираєтесь десь лісом не по стежці, та ще й у дощ). Щоправда рукав короткий, тож прохолодно, однак основна частина тіла та рюкзак залишаються сухими. Саме пончо чудово дає собі раду з дощем і виконує покладені на нього функції. По кутках та по центру кожної сторони, виробник передбачив петлі для встановлення, або кілочків, або шнурівки, або вістря опорної палиці. Досить зручно встановлювати трекінгову палицю у петлю, однак ніхто не забороняє скористатись і звичайною, підібраною на землі гілкою, для облаштування тимчасового сховку. Також на петлях вшиті світловідбиваючі елементи. Смужка мала, але це краще ніж її відсутність, і все ж таки дає змогу орієнтуватися в нічному лісі відносно місця де натягнутий тент (при використанні ліхтарика). Як тент його можна розкласти більш ніж п’ятьма способами, в залежності від фантазії того хто це робить та встановленої цілі. У якості пончо досить гарно проявив себе капюшон, що чудово захищає підборіддя, стягується навколо обличчя та має козирок, який не погано ладнає з кепкою (якщо разом використовувати).
Вважаю, що даний тент-пончо є достойним представником своєї категорії. Любий універсальний інструмент не може бути професійним у всіх напрямках своєї універсальності. Molfar це частково пончо, частково тент. Відповідно, коли обирав його собі, не очікував від нього показників професійного, повноцінного тенту чи повноцінного пончо. Це універсальний елемент спорядження і зі своїм переліком завдань чудово справляється. Може як врятувати ситуацію під час раптової зливи чи тривалого дощу у мандрівці, так і стати крутим доповненням при облаштуванні табору. Це може бути навіс, де ви робите кухню, чи тент для сховку окремих елементів спорядження поза наметом (та навіть хмизу для багаття), може слугувати короткочасним прихистком навіть для двох під час літньої грози, і встановити його швидше, аніж верхній тент від намету (відповідно швидше сушити потім і легше пакувати після зливи). У гарну погоду можна використовувати у якості облаштування легкого табору у нескладних мандрівках. Якщо ж у кількох людей з колективу є такі пончо-тенти, то об’єднавши їх разом (фантазія вам на поміч) можна створити доволі непогане шатро.
Як висновок повторюся - це універсальний елемент спорядження, який непогано рятує при виникненні нескладних позаштатних ситуацій, і дає можливість додати комфорту у кількаденній мандрівці. Маленька ремарка - не раджу розтягувати тент на трекінгових палицях, спираючи їх руків’ям у багнисту землю, якщо руків’я з піни чи корку - Ви значно скоротите термін експлуатації того руків’я. Загорніть краще його у щось, або не полінуйтесь і пошукайте зручну, для таких цілей, палицю сухостою (немає потреби рубати свіже деревце).
Отзывы 4

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения