Рюкзак Travel Extreme Scout 50

1 316 грн
Где находятся:
Нет в наличии
Добавить к Моим желаниям privat-bank-payparts Мгновенная рассрочка
Пользуются
1 работников Gorgany
Доставка:
 • Самовывоз из магазина:Бесплатно
  Куръер : Бесплатно
  Транспортная компания: Бесплатно
Гарантия:
Возврат:
 • Заменить или вернуть товар можно в течение 1 месяца.
  Стоимость замена и возврат оплачивается клиентом.
  Более детально

Оплата:
 • Visa / MasterCard
  Оплата онлайн банковской картой Visa или MasterCard при оформлении заказа на сайте.
  Наличные
  Рассчитаться наличными можно в любом магазине нашей сети, или оплатить заказ курьеру при доставке домой или в офис.
  Наложенный платеж
  При получении в отделении Новой Почты. Дополнительно Вы оплачиваете услугу обратного направления средств - это 20 грн. + 2% от суммы заказа.
  Рассчетный счет
  Оплатить на расчетный счет можно через Приват24. Инструкция
  Мгновенная рассрочка
  Быстрый кредит от Приватбанка для оплаты товара. Сервисом могут воспользоваться владельцы карт ПриватБанка. Комиссия составит 2.90% от суммы купленного товара ежемесячно. Комиссия автоматически списывается с вашей карты каждый месяц в день оформления покупки.

Описание

Туристический рюкзак Travel Extreme Scout объемом 50 литров – это удобный и функциональный рюкзак из вентилируемой спинкой анатомической формы. Жесткость конструкции обеспечивается пластиковой вставкой по всей длине. Он имеет две боковых стяжки с паракорда для крепления коврика и прочего снаряжения, а также ременные стяжки для крепления ко дну рюкзака.

Особенности:
- вентилируемая спинка
- боковые стяжки с паракорда для крепления снаряжения
- два боковых кармана
- съемный клапан
- нижний вход
- грудная стяжка
- ременные стяжки для крепления ко дну рюкзака
- мягкий поясной ремень

Технические характеристики:
Вес: 1,0 кг
Объем: 50 л
Материал: 600d Nylon R/S, Nexus
 

Обзор от команды Gorgany

Александр
Продавец-консультант в магазине Gorgany в Черновцах
Черновцы, ул. Небесной Сотни, 23
У світі сучасних технологій, де компанії-виробники змагаються у все вищій та вищій професійності власних виробів іноді важко знайти щось більш просте і водночас надійне. Інколи Вам потрібен просто рюкзак, без складних елементів регулювання та механізмів, що можуть вийти з ладу при неналежному догляді. Інколи Ви не ставите собі амбітних цілей, щодо підкорення складних вершин чи проходження тривалих категорійних маршрутів. А хочеться просто піти по гриби або зібрати кілька бідончиків чорниці на схилах Карпат. Ось тут вам у нагоді може стати один з представників лінійки рюкзаків компанії Travel Extreme - а саме Scout 50.
Не дивлячись на простоту виконання, Scout 50 має беззаперечний перелік переваг, що однозначно роблять його повноцінною окремою одиницею у світі сучасних технологічних рюкзаків. То давайте ближче познайомимося з ним.
Дана модель відзначається відчутною зносостійкістю та надійністю у порівнянні з більш технологічно-складними «однолітками», адже, як це частенько буває - чим менше складних елементів і чим простіше виконання, тим надійніша і простіша у використанні річ. Рюкзак виготовлений з нейлону високої міцності й усі елементи з’єднано якісними швами. Конструкція максимально проста і водночас має всі необхідні елементи, щоб він вважався повноцінним рюкзаком для мандрів. Одне велике внутрішнє відділення дозволяє завантажити у нього необхідні елементи спорядження, в залежності від того, якого характеру мандрівку Ви запланували. Конструкція спини рюкзака представляє собою жорстку пластикову вставку, для убезпечення Вашої спини від тиску гострих кутів елементів спорядження з основного відділенням та двох вертикальних пінно-сітчастих елементи з відкритою центральною частиною, для кондиціонування повітря у зоні хребта. На плечових лямках наявна грудна стяжка, для контролю позицій даних лямок на плечах і рівномірного розподілення навантаження. Також є поясна стяжка з доволі масивним фастексом (елементом швидкого з’єднання-роз’єднання) на поясному ремені, що забезпечує перенесення ваги рюкзака на стегна і знімає значну частину навантаження на спину (яке з часом призводить до деформації хребців та защемленням нервів).
Основне відділення рюкзака, на додачу до власного об’єму, має також розширення, що виконано додатковою «муфтою». Регулюється воно за допомогою звичайної шнурівки для затяжки, та елементу фурнітури, для фіксації шнурівки у необхідному положенні. Є система нижнього доступу до основного відділення, на випадок, якщо необхідне спорядження виявиться на дні рюкзака. Оскільки виконане воно блискавкою, то виробник завбачливо встановив також два фастексні елементи для захисту її від навантаження (що буде створене вагою спорядження у рюкзаку). Такий крок убезпечує Вас від передчасного виходу з ладу блискавки. По бокам рюкзака є дві кишені значного об’єму, і що вкрай зручно - вони не залежні від внутрішнього об’єму рюкзака. Тобто, незалежно від того, наскільки щільно Ви натрамбуєте спорядженням (чи відерцями з грибами) внутрішнє відділення - завжди залишаються дві великі кишені, які можна використати під любі задачі (від пакування запасного взуття чи металевих елементів спорядження, до укладки більш тендітних речей, на кшталт термоса, аптечки чи навіть колекції сухих шишок, з яких Ви плануєте зробити Різдвяний Вінок для прикрашання оселі). Поверх бокових кишень маємо дві шнурівки, що дозволяють вчепити килимок чи просто повісити куртку (аби не пакувати її в нетрі рюкзака). На фронтальній частині передбачено сітчасту кишеню, якою зручно скористатися для розміщення спакованого тенту, чи можливо аптечки, чи навіть мапи - тобто любих речей що можуть швидко знадобитися. Сітчасте виконання дає перевагу швидкого орієнтування колег по мандрівці, у разі Вашого прохання дістати необхідну річ - вони її одразу побачать. У більшості класичних рюкзаків для тривалих мандрівок передбачено наявність верхнього клапану - і цей рюкзак не виключення. У його клапан можна вільно вмістити необхідні речі, що можуть знадобитися десь під час зупинки, чи які, скоріш за все, діставатимете особисто Ви. Це можуть бути сонцезахисні окуляри, ніж, гаманець, аксесуари, документи. Тобто більшість «дрібних» елементів спорядження, без яких не обійдеться жодна мандрівка і які, зазвичай, розміщують у одному доступному місці. Верхній клапан має можливість регулювання відносно висоти заповнення основного відділення рюкзака, що знижує тиск на ті аксесуари, які лежатимуть у клапані. Як і більшість рюкзаків, Scout має вшиту ручку. Усі рухомі елементи блискавок оснащенні мотузковими пулерами і це дозволяє легко відкрити чи закрити блискавку навіть у рукавиці.
Також плюсом відсутності складних технологій у цьому рюкзаку є те, що у випадку транспортування його у забитих багажниках місцевого передгірського транспору він значно краще почуватиметься ніж більш складні «родичі». Та й у випадку «аварії» в умовах мандрівки, підлатати «скаута» значно простіше та швидше.
Отже цей рюкзак стане чудовим вибором для тих хто хто на противагу класичним мандрівкам горами обирає відпочинок з метою збирання грибів, ягід або рибальство. Але й чудово слугуватиме і у кількаденних мандрівках по Карпатським хребтам.
Отзывы

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения