Рюкзак Osprey Hikelite 26

2 941 грн
Доступные цвета:
Где находятся:
Пользуются
5 работников Gorgany

Описание

Поздравляем! Покупая этот рюкзак, вы получаете термочашку Aladdin Recycled & Recyclable Mug в подарок. Акция распространяется на все цвета и размеры этой модели. "Счастливой" станет только первая сотня рюкзаков, поэтому не медлите.

Универсальный рюкзак от Osprey. Абсолютно новая модель Hikelite - это идеальное сочетание высокоэффективных характеристик, надежных материалов и оптимального соотношения цена - качество. Легкий, удобный, многофункциональный рюкзак со специальной вентилируемой подвесной системой AirSpeed позволит почувствовать максимальный комфорт во время ваших путешествий.

Назначение: использования в городе, однодневные походы в горы, сверхлегкие походы, катание на велосипеде.

Особенности:
- подвесная система спины AirSpeed с изогнутой вентилируемой спинкой
- встроенный съемный чехол от дождя (рейнкавер)
- вход в основной отдел на молнии
- эластичные передняя и боковые карманы
- съемный набедренный пояс
- боковые компрессионные стропы
- внутренний отдел для питьевой системы
- грудная стяжка с сигнальным свистком
- система для крепления треккинговых палок
- специальный карман для очков и электроники

Технические характеристики:
Материал: 100D Nylon Mini Diamond Shadow, 500D Nylon Packcloth
Вес: 730 г
Объем: 26 л

Материалы и технологии:
Система спины AirSpeed - отличный пример реализации надежной вентиляции и хорошего отвода тепла при ежедневной эксплуатации для любого формата одежды. Система состоит из 2 слоев: подвешенной и натянутой 3D-сетки и мягкой спинки из EVA-пены. Сетчатый слой имеет форму и контур для обеспечения максимального притока воздуха в область спины, оптимальное натяжение и комфорт при переносе отличает эту систему от других подобных, но менее эффективных конструкций.

 

 

Команда Gorgany использует

Дар’я
Администратор магазина Gorgany в Киеве
Киев, ул. Мишуги, 11-Б
Дуже задоволена рюкзаком. Багато чого поміщається, спинка круто розвантажує, тобто мені його вистачає як для міста, коли беру з собою купу речей, так і для легкого хайкінгу. Хотілося б ще більше дрібних кишеньок чи щось схоже на органайзер. Якщо носити в ньому ноутбук, то це вже не зовсім зручно, так як він має вигнути спинку та одне велике відділення. Але слід зважати що то модель більш спортивного спрямування.
Тоня
Администратор-касир магазина Gorgany во Львове (ул. В. Великого)
Львов, ул. Володимира Великого 1

Придбала даний наплічник місяць тому. Ношу його щоденно в місті та час від часу беру в нетривалі (одно, -дводенні) мандрівки. Чудовий універсальний варіант за хорошу ціну. Вигнута натяжна спинка сприяє вентиляції спини, тож навіть за досить спекотних погодніх умов почуваюся комфортно. До того ж вона відчутно розвантажує спину.

Кишень небагато - основне відділення, в якій є кишенька під питну систему, яку я особисто використовую для книги чи блокнота, невеличка кишенька для ключів та дрібниць, дві бічні кишені та ще одна фронтальна. Втім, мені вистачає.

Значною перевагою цього наплічника є те, що до нього в комплекті йде рейнкавер, саме це врешті-решт схилило шальки терезів на його користь) І колір, дуже вже припав до душі насичений червоний))

атомість поясним ременем я не користуюся, досить складно нагрузити даний наплічник так, щоби його було важко нести суто на плечових лямках. За час експлуатації не виявила жодних дефектів, абсолютно задоволена якістю матеріалів та пошиття.

Нестор
Продавец-консультант магазина во Львове (ул. В. Великого)
Львов, ул. Володимира Великого 1

Користуючись даним рюкзаком протягом місяця зауважив що у нього, при потребі, поміщається багато речей, і при цьому він зручний при їзді на велосипеді, що для мене є основною перевагою; також вага рюкзака є зовсім не суттєвою, враховуючи що він має спинку із натяжної сітки. Затягнувши компресійні стропи рюкзак стає компактним, що дуже зручно для повсякденного користування коли всередині не багато речей.

Оцінка найвища ще і через не велику ціну.

Олег
Продавец-консультант магазина Gorgany в Киеве
Киев, ул. Мишуги, 11-Б

Легкий та зручний рюкзак для повсякденного використання та подорожей/легкого трекінгу. Про місто - вага та габарити близькі до ідеальних, пояс знімається, ноутбук 13" спокійно влазить (а коли в рюкзаку тільки він верхні та нижні стяжки запобігають будь-якому колиханню).

З мінусів міських - відносно жорсткі змійки, маленька кишенька нижче великої - коли рюкзак пустий гаманець телефон та всяка інша нісенітниця провалюється назад.

Також відсутні петельки які направляють стропи лямок (як у stratosів), їх, власне, ніде окрім стратосів нема, а стропи на ходу бовтаються (у місті ви не будете постійно ходити з поясом та чіпляти стропи до нього).

Про походи - ідеальний 26 л рюкзак - зручна вентильована спинка, жорсткий каркас, рейнкавер у комплекті. За 3 тисячі просто бомба. А ще загляніть уважніше у маленький відділ біля карабіна для ключів - знайдете там ще одну міні кишеньку.

Володимир
Менеджер интернет-магазина
Офис Gorgany

Чекав цей рюкзак, як Хатіко господаря починаючи з 2017 (тоді побачив його семпл).
Очікування виправдані. Колір - бомба. Спинка - супер. Якість - перший клас.
Коротше кажучи, про шо мріяв, те й отримав.

Отзывы 5

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения