Якщо твоє покликання гори, мандри, а також сумлінна робота, будем раді запросити в команду Gorgany
Gorgany часто знають як мережу магазинів. Проте це лише частина компанії, бо ми також є виробниками українського бренду Turbat, ми розвиваємо в Україні цілий ряд класних брендів, таких як Osprey, Salewa, Exped та інші. Нам подобається реалізовувати щось соціальне для душі, тому проекти Gorgany Race, Gorgany Bus, Gorgany Pro, Gorgany Garage та Gorgany TENT EXPO такі важливі для нас.

Ми динамічні, в постійному процесі вдосконалення та розвитку, і наш успіх завдячуємо унікальним і талановитим людям, які працюють в наших командах. Така різноманітність створює багато можливостей для швидкого професійного зростання. Багато наших керівників починали свою кар'єру продавцями та касирами. А тепер вони проводять супер важливі бізнес наради босими, серед гір і купи наплічників :)

Хочеш до нас в команду?
Слідкуй за оновленнями :)
Вакансії Житомир
Назад
Вакансії Львів
Назад
Назад
Назад
Вакансії
Назад
Наші переваги
В гори разом
Кожен з нашої команди полюбляє мандри. Тому ми не тільки працюємо разом, а частенько і мандруємо разом.
Професійний зріст у компанії
Ми маємо багато захоплюючих напрямків, і наприклад кожен амбіційний продавець може стати бренд-менеджером або ж навіть очолити гуртовий відділ. І тоді типове відрядження виглядатиме ось так
Приємні знижки для працівників
Спорядження за гуртовими цінами - це дуже приємний внутрішній бонус. :)
Cоціальні проекти
Кожен може долучитися до організації, наприклад, Gorgany Race , Gorgany Bus, Gorgany Pro, Gorgany TENT EXPO та Gorgany Garage.
Ці проекти загострюють відчуття значущості того, що ми робимо - надихаємо людей мандрувати, захопитися горами і природою. Дуже мотивує, бачити, як спільнота здорових і щасливих з кожним роком зростає, і знати, що наші дії приносять результат і змінюють життя людей.
Безпека
Ми працюємо офіційно, всі працевлаштовані і відповідно отримують соціальні виплати: відпускні, лікарняні, декретні, пенсійні відрахування.
Навчання та розвиток
Це великі наші цінності, тому ми організовуємо навчання, відвідуємо різні програми зовні та читаємо новинки з корпоративної бібліотеки.
Контакти
Оксана Донець
+38 066 762 32 87
oksana@gorgany.com

Адреса: Львів Чайковського 20