Замок Lifeventure TSA Combi Lock

336 грн
Доступные цвета:
Где находятся:
Добавить к Моим желаниям privat-bank-payparts Мгновенная рассрочка
Доставка:
 • Самовывоз из магазина:Бесплатно
  Куръер : 35грн
  Транспортная компания: 35грн
Гарантия:
Возврат:
 • Заменить или вернуть товар можно в течение 1 месяца.
  Стоимость замена и возврат оплачивается клиентом.
  Более детально

Оплата:
 • Visa / MasterCard
  Оплата онлайн банковской картой Visa или MasterCard при оформлении заказа на сайте.
  Наличные
  Рассчитаться наличными можно в любом магазине нашей сети, или оплатить заказ курьеру при доставке домой или в офис.
  Наложенный платеж
  При получении в отделении Новой Почты. Дополнительно Вы оплачиваете услугу обратного направления средств - это 20 грн. + 2% от суммы заказа.
  Рассчетный счет
  Оплатить на расчетный счет можно через Приват24. Инструкция
  Мгновенная рассрочка
  Быстрый кредит от Приватбанка для оплаты товара. Сервисом могут воспользоваться владельцы карт ПриватБанка. Комиссия составит 2.90% от суммы купленного товара ежемесячно. Комиссия автоматически списывается с вашей карты каждый месяц в день оформления покупки.

Описание

Кодовий замок зі системою TSA застосовується для захисту валіз, дорожніх сумок, рюкзаків і для забезпечення збереження речей при перевезеннях від їх розкрадання.

Особливості:
- налаштовується тризначний код
- підходить для більшості замикаючих блискавок
- корпус зі сплаву цинку з дужкою із загартованої сталі

Технічні характеристики:
Розмір: 58 x 30 x 15 мм
Вага: 73 г

Коротко про стандарт TSA: у даний час американською асоціацією з безпеки на транспорті TSA (Transportation Security Administration) у всіх аеропортах США практикуються особливі правила огляду багажу пасажирів. Агенти служби мають право огляду будь-якого підозрілого, з їх точки зору, багажу без відома власника. Причому, якщо ваш чемодан або дорожня сумка замкнені на замок, уповноважені співробітники TSA мають право його зламати. При цьому TSA не несе ніякої відповідальності у випадку псування багажу або замку. Кодові замки TSA мають щілину під спеціальні універсальні ключі, за допомогою яких такий замок розкривається без злому. Такі універсальні ключі є у співробітників митниці, служб аеропортів. Після огляду речей, багаж знову замикають, причому, у випадку з кодовим замком, персональний код, який знає тільки господар, не порушується. Це дозволяє повністю виключити ймовірність злому замка при огляді багажу. У США подібна система огляду багажу, що дозволяє взлом замка, діє з 2002 року, а в даний час і країни Європейського Союзу схиляються до введення схожих вимог. Тому замок TSA актуальний не тільки тим, хто збирається в поїздку до Північної Америки, але і в Європу.
 

Отзывы

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения