Замок Lifeventure TSA Combi Lock

348 грн
Доступные цвета:
Где находятся:
Доставка:
 • Самовывоз из магазина:Бесплатно
  Куръер Gorgany : 70 грн
  Куръер Нова Пошта : 50 грн
  Транспортная компания: 50 грн
Гарантия:
Возврат:
 • Заменить или вернуть товар можно в течение 1 месяца.
  Стоимость замена и возврат оплачивается клиентом.
  Более детально

Оплата:
 • Visa / MasterCard
  Оплата онлайн банковской картой Visa или MasterCard при оформлении заказа на сайте.
  Надежная покупка NovaPay
  Списание денег с карточки происходит только после получения заказа клиентом. В случае отказа или неполучения посылки, средства вернутся покупателю.
  Наличные
  Рассчитаться наличными можно в любом магазине нашей сети, или оплатить заказ курьеру при доставке домой или в офис.
  Наложенный платеж
  При получении в отделении Новой Почты. Дополнительно Вы оплачиваете услугу обратного направления средств - это 20 грн. + 2% от суммы заказа.
  На счет
  В письме подтверждении заказа, в пункте способ оплаты находиться автоматически сгенерированный ссылку, при переходе на который можно будет оплатить заказ банковской картой.
  Мгновенная рассрочка
  Быстрый кредит от Приватбанка для оплаты товара. Сервисом могут воспользоваться владельцы карт ПриватБанка. Комиссия составит 2.90% от суммы купленного товара ежемесячно. Комиссия автоматически списывается с вашей карты каждый месяц в день оформления покупки.

Описание

Кодовий замок зі системою TSA застосовується для захисту валіз, дорожніх сумок, рюкзаків і для забезпечення збереження речей при перевезеннях від їх розкрадання.

Особливості:
- налаштовується тризначний код
- підходить для більшості замикаючих блискавок
- корпус зі сплаву цинку з дужкою із загартованої сталі

Технічні характеристики:
Розмір: 58 x 30 x 15 мм
Вага: 73 г

Коротко про стандарт TSA: у даний час американською асоціацією з безпеки на транспорті TSA (Transportation Security Administration) у всіх аеропортах США практикуються особливі правила огляду багажу пасажирів. Агенти служби мають право огляду будь-якого підозрілого, з їх точки зору, багажу без відома власника. Причому, якщо ваш чемодан або дорожня сумка замкнені на замок, уповноважені співробітники TSA мають право його зламати. При цьому TSA не несе ніякої відповідальності у випадку псування багажу або замку. Кодові замки TSA мають щілину під спеціальні універсальні ключі, за допомогою яких такий замок розкривається без злому. Такі універсальні ключі є у співробітників митниці, служб аеропортів. Після огляду речей, багаж знову замикають, причому, у випадку з кодовим замком, персональний код, який знає тільки господар, не порушується. Це дозволяє повністю виключити ймовірність злому замка при огляді багажу. У США подібна система огляду багажу, що дозволяє взлом замка, діє з 2002 року, а в даний час і країни Європейського Союзу схиляються до введення схожих вимог. Тому замок TSA актуальний не тільки тим, хто збирається в поїздку до Північної Америки, але і в Європу.
 

Отзывы

* — Поля, обязательные для заполнения

* — Поля, обязательные для заполнения